Звіт Громадської Організації “CAT-UA” за 2022 рік

24 лютого 2022 року, у день повномасштабного вторгнення Росії в Україну, ми фахівці у комунікаціях об’єднались як волонтери для того, щоб допомогти державі у суспільству інформаційній агресії Росії.

Від 24 лютого ми сформувати надійну команду, яка кожен день без перерви і вихідних готує аналітичні звіти зі стратегічних комунікацій для держави у суспільства. Не зважаючи на проблеми зі світлом, обмежені ресурсами та географічну розкиданість команди CAT-UA продовжує допомагати суспільству і державі своїми знаннями.

Оглядаючись назад, ми вважаємо що за 2022 рік наша команда зазнала таких змін:

  1. Лютий-квітень 2022. У це час команда перебувала у стані формування. Мала горизонтальну ієрархією, відчувала ентузіазм, бажання бути корисними та працювати на користь країни. Разом із тим, команда відчувала стрес та вигорання, невпевненість у майбутньому, зокрема, через відсутність сталого фінансування.
  2. Травень-липень 2022. Наша громадська організація стала впізнаваною в обмежених колах, нормалізувала дедлайни та командну комунікацію, налагодила дружбу з донорами, отримала перший стабільний грант. Разом із тим, CAT-UA зіткнулася із кадровими та фінансовими проблемами і втратою уваги зі сторони деяких отримувачів звітів.
  3. Серпень-грудень 2022. Виникла стала співпраця із грантоавцями, відбувались живі зустрічі членів команди та розбудовувалась стійкість. Негативними факторами для команди стали блекаути, які суттєво вплинули на стабільність робочих умов та психічне здоров’я учасників ГО, далися в знаки монотонність та застій у робочих процесах. Однак, ми продовжуємо працювати далі, інституційно ростемо. І відчуваємо, що наша робота корисна суспільству.

Заглядаючи у 2023 рік, команда CAT-UA сприймає майбутнє з оптимізмом. Ми віримо в Україну, віримо у її підтримку світом!

Наша стійкість була б неможливою без підтримки “Міжнародного фонду “Відродження” та проекту USAID “Трансформація комунікацій в Україні”, які повірили у нашу команду і підтримали нас на початку діяльності.

Продовжуємо робити усе, щоб комунікації в Україні не переставали ставити на перше місце людину і суспільне благо!